Zobacz wszystkie imprezy
Cocon
03.06.
COCON pres. DJ ADHD (RMF MAXXX) | Lukas Keller & L

COCON pres. DJ ADHD _______________________________ DJ's: DJ ADHD /sala cocon/ LUKAS KELLER /sala cocon/ Leeway. /sala coco/ ________________________________ Wstęp: 10 zł | START 22:00 Karty COCON FREE | Karty KLUBOWE FREE Do godz. 24:00 za okazaniem legitymacji uczniowskiej, studenckiej WSTĘP FREE W celu bezpieczeństwa i komfortu zabawy klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości. ___________________ dj ADHD: Od początku istnienia stacji szef muzyczny radia RMF Club - największej stacji radiowej w polskim Internecie z muzyką klubową 24/7, będącej częścią największej polskiej platformy multimedialnej RMFOn.pl - w skali miesiąca playery RMFOn uruchamia półtora miliona osób. W RMF MAXXX współprowadzi program “Hop Bęc In The Mix" - w każdą sobotę o 20.00 przez 4 godziny miksuje największe hity z ponad 15 letniej historii kultowej listy przebojów Hop Bęc. W krakowskiej Radiofonii na 100,5FM w każdą sobotę o 19.00 prowadzi swój autorski program "Miejski Dom Kultury" w którym rozmawia z artystami z kręgu muzyki elektronicznej i prezentuje ich autorskie sety.